“Дія. Цифрова освіта”: нові освітні серіали

До уваги учасників освітнього процесу!

На онлайн-платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» стали доступні до перегляду нові навчальні курси. Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу, де кожен громадянин може опанувати цифрові навички та ефективно і безпечно  застосовувати технології в роботі та навчанні, для професійного та особистісного розвитку.

Щоб кожен громадянин України зміг безкоштовно та якісно навчитися необхідним навичкам, створили освітні серіали, які знаходяться у вільному доступі за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua./

Наразі на платформі з’явилися нові освітні серіали, які будуть корисними для учасників освітнього процесу:

“Дія. Цифрова освіта”: нові освітні серіалиОсвітній серіал від ЮНІСЕФ для вихователів та освітян дошкілля «Якісне освітнє середовище дитячого садка». Допоможе детально розібратись в тому, як організувати якісне освітнє середовище за методикою ECERS-3. Містить поради щодо корисної співпраці вихователів з батьками та опікунами дітей. Цей освітній серіал має на меті забезпечити всебічний гармонійний розвиток дітей, а також допомогти залучити освітян дошкілля до напрацювань та реалізації змін, промоції важливості дошкільної освіти, розвитку безпечної та інклюзивної освіти.

“Дія. Цифрова освіта”: нові освітні серіалиОсвітній серіал «Протимінна безпека» покликаний забезпечити життєво необхідні знання про мінну загрозу та вибухонебезпечні предмети (ВНП). Україна є найзамінованішою країною світу, і кожен має бути обізнаним про потенційні небезпеки в містах і селах.

“Дія. Цифрова освіта”: нові освітні серіалиСеріал «Вчимося разом» створено, щоб надати важливі відповіді на непрості запитання батьків і вчителів про те, як допомогти дітям упоратися з наслідками війни.

Довідково

Національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта» розроблено Міністерством цифрової трансформації України у партнерстві з Фондом Східна Європа в рамках реалізації швейцарсько-української програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади EGAP».

Поділитися цим повідомленням