Афілійований міні-EdCamp відбувся в Одесі

13 квітня 2019 року в Одеському НВК №13 відбулась афілійована (не)конференція mini-EdCamp Odesa

З 538 зареєстрованих осіб на захід були запрошені 205 вчителів закладів освіти не тільки Одеси та Одеської області, а також ще 13 областей України. Крім вчителів у заході взяли участь студенти педагогічних спеціальностей, педагогічні працівники вищої освіти, та батьки.

Тема (не)конференції «Освітнє середовище НУШ: територія оновлення та партнерства». Загалом, протягом (не)конференції відбулося 36 унікальних сесій, які кількома потоками проходили одночасно в 8-х локаціях. На 22 експертних сесіях виступили з доповідями, тренінгами та ворк-шопами 29 експертів з Одеси, Києва, Чернівців, Миколаєва, Чорноморська та Южного. Одна з експертних сесій була проведена у формі антикорупційного челенджу за домопогою матеріалів наданих проектом «ВзаємоДія!» USAID. На 12 вчительських сесіях були готові поділитися своїм досвідом близько 35 вчителів Одеської та інших областей України. Крім того було проведено 4 унікальних майстер – класи з декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва з елементами етнографії, філософії та психології, які також викликали неабияку зацікавленість.

У рамках цьогорічного mini-EdCamp Odesa було визначено переможця фіналу шкільного конкурсу проектів «Школа майбутнього». За результатами онлайн голосування нагороду отримали учні 2-Б класу Одеського навчально-виховного комплексу №13 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Одеської міської ради Одеської області.

Також було проведено благодійну акцію для збору допомоги Красносільському будинку-інтернату для дівчат з розумовими та фізичними вадами.

Демократичний формат EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України, яка ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи. Завдяки новому дискусійному формату, учасниці й учасники самі у перший день (не)конференції визначають перебіг її роботи, вибираючи ті сесії, які відповідають їхнім потребам та інтересам.

 

     

 

 

Share this post