Анонс: «Місто, яке пам’ятає козаків»

13 жовтня 2021 року в  закладах загальної середньої освіти міста пройде щорічна  гра- квест «Місто, яке пам’ятає козаків».

Міська  гра-квест «Місто, яке пам’ятає козаків» проводиться з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, ознайомлення з героїчними сторінками історії України, розвитку інтересів до української культури, традицій, обрядів українського народу, розкриттю творчого потенціалу талановитих учнів, виховання в учнівської молоді поваги та інтересу до знань, розвитку у дітей кмітливості та ерудиції.
Завдання гри:

–  виховання у підростаючого покоління ціннісного ставлення до історії
   України;
– формування свідомої, духовно багатої особистості, здатної сприймати, берегти та примножувати надбання історії, культури України.

Організатори:  Департамент освіти та науки Одеської міської ради спільно з КУ  «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників».
_______________

Більш детально з умовами проведення конкурсу можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 05.10.2021 № 239 “ Про проведення міської гри-квесту «Місто, яке пам’ятає козаків».   

Захід проводиться на виконання Міської цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді міста Одеси «Я – одесит, патріот України» на 2021-2026 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 03 лютого 2021 року №.55-УІІІ.

Share this post