Безпека дітей – пріоритет сьогодення!

Базова умова для повернення до очного навчання — наявність укриття

Головним пріоритетом при проведенні ремонтних робіт є створення безпечного середовища в закладах освіти в умовах воєнного стану в Україні.

Серед закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси: 105 закладів освіти мають сховища, найпростіші укриття різного типу, які прийняті комісійно; 24 заклади освіти уклали договори на використання найпростіших укриттів, які розташовані поруч із закладами освіти; закінчують роботи з ремонту та облаштування найпростіших укриттів – 60 закладів освіти; закінчують ремонтні роботи зі збільшення кількості місць у діючих найпростіших укриттях – 18 закладів освіти.

У 3 закладах освіти встановлені швидкоспоруджувані захисні споруди цивільного захисту модульного типу, які дають можливість відкрити в очному форматі ті заклади освіти, де немає можливості облаштувати  найпростіше укриття.

З педагогічними працівниками, учнями, вихованцями у закладах освіти міста, де організована очна форма навчання,  проведені тренування у разі оголошення сигналу “Повітряна тривога” та при виникненні надзвичайної ситуації.  Кожному класу виділено кабінет, з якого відпрацьовується евакуація.

Крім цього на рівні  районів і кожної школи сплановано місця для роботи кожного вчителя у разі відключення електроенергії з урахуванням наявних генераторів у закладах освіти.

Головне – забезпечити доступ до безпечної та якісної освіти кожній дитині!

 

 

Share this post