Благодійна акція «Перше вересня без квітів». Фото

Заклади освіти міста не залишаються осторонь подій, які відбуваються в Україні, що формують наше сьогодення та творять майбутнє.

За ініціативи Департаменту освіти та науки Одеської міської учні, вихованці та їх батьки мали можливість зробити свій внесок у Перемогу, підтримати незламний дух наших захисників та захисниць, докласти максимум зусиль, щоб допомогти Збройним Силам України, взявши участь у благодійній акції «Перше вересня без квітів».

У рамках акції, яка проводиться з 2015 року, з метою підтримки бойового духу воїнів, упродовж тижня кожен охочий замість букету квітів приносив до закладів освіти медикаменти, засоби особистої гігієни, одяг, солодощі, ліхтарики для військовослужбовців, які кожного дня боронять кордони України й оберігають наш спокій!

Парламент старшокласників м. Одеси також приєднався до акції, відвідавши військовослужбовців, які перебувають на лікуванні. Старшокласники передали солодощі, одяг, а також листи, обереги, виготовлені власноруч учнями та вихованцями закладів освіти міста.

Сподіваємось, що добрі справи сприятимуть наближенню Миру на Українській землі! 

 

 

 

  

 

 

Share this post