Cемінар з інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами

Шановні керівники  закладів освіти м. Одеси!

В рамках Відкритого освітнього простору м. Одеси відбудеться  за участі міжнародного консультанта з корекційного та інклюзивного навчання з Ізраїлю.

23 травня 2018 року на базі Дитячого будинку «Перлинка» відбудеться зустріч з міжнародним консультантом з корекційного та інклюзивного навчання Мариною Крисов (Тель-Авів, Ізраїль).

 

 

 

 

 

 

Марина Крисов, педагогічний консультант за напрямком «special education», міжнародний консультант з корекційного та інклюзивного навчання.

Досвід роботи в цій сфері більше 10 років. Реалізує інноваційні освітні програми, в тому числі програми для інклюзії дітей з особливими потребами.

Основна діяльність – консультування команд фахівців і співробітників в освітніх установах, які працюють з дітьми з особливими потребами; консультування сімей, в яких виховуються особливі діти; складання індивідуальних корекційних програм для дітей з особливими потребами, труднощами поведінки і навчання.

Навчалася в Університеті Тель-Авіва на міждисциплінарному і педагогічному факультетах, вивчала поведінковий аналіз ABA, проходить останній етап сертифікації ВСВА.

Програмою зустрічі передбачено ознайомлення з досвідом організації інклюзивного навчання в закладах освіти України та Ізраїлю.

Для участі запрошуються керівники закладів загально-середньої та дошкільної освіти м. Одеси, в яких функціонують класи та групи з інклюзивного навчання/виховання.

Програма

зустрічі з Мариною Крисов з питань організації інклюзивного навчання в закладах освіти

 

Дата проведення: 23 травня 2018 року

Час проведення: 9:15 – 14:00

Місце проведення: Комунальний навчальний заклад  «Дитячий будинок     «Перлинка», адреса: м. Одеса, пров. Монастирський, 3.

9:15 – 9:50

Реєстрація  учасників зустрічі.

 

10:00 – 10:10 Привітання. Вступне слово.

 

10:10 – 11:30 Теми:

–       «Філософія інклюзії»;

–       «Діти с особливими потребами».

 

11:30 – 12:00 Перерва. Кава-брейк

 

12:00 – 13:30 Теми:

–       «Програми втручання»;

–       «Об’єднані класи».

 

13:30 – 14:00

Спілкування в режимі «Запитання-відповідь».

Зворотній зв’язок.

 

 

 

 

 

Share this post