Никита Пономаренко отримав відзнаку «Герой-рятувальник 2020 року»

У Львові нагородили рятувальників і переможців акції «Герой – рятувальник 2020 року» 

У рамках урочистостей з нагоди Дня рятівника, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулося нагородження рятувальників та лауреатів Всеукраїнської акції «Герой – рятувальник 2020 року».

Десять сміливих та небайдужих українців, серед яких був учень  Одеської ЗОШ №65 Никита Пономаренко, отримали цінний подарунок та диплом лауреата Акції.

Дивовижна історія порятунку була опублікована на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради за посиланням: «Юний одесит врятував життя людині!».

Никита Пономаренко приїхав відпочивати в район Бурлачої Балки, що в Одеському районі. Прийшовши на пляж, у воді, він помітив непритомного чоловіка. Підліток кинувся у воду і витяг людину на берег та покликав допомогу. Медики, які прибули на виклик встановили, що у постраждалого напад важкої хвороби і якби не своєчасна допомога, мужність і героїзм Никити Пономаренко, чоловік міг загинути.


Мета всеукраїнської акції «Герой-рятувальник року»: Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості, як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція “Герой – рятівник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції: Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Всеукраїнський благодійний фонд “Сприяння державній пожежній охороні”.

 

Share this post