«Дія. Цифрова освіта»: вебпортал цифрової освіти

Міністерство цифрової трансформації України запустило оновлену платформу з розвитку цифрової грамотності

Вебпортал цифрової освіти «Дія. Цифрова освіта» призначений для реалізації права кожного на якісну та доступну освіту шляхом забезпечення створення можливості дистанційного навчання через Інтернет.

Це освітні серіали, що дозволяють українцям відкрити нові кар’єрні можливості та зробити перший крок до нової професії. Користувач Дія. Освіта може створити персональну траєкторію навчання, вибравши персоналізовані освітні серіали, щоб отримати відповідні навички. Для тих, хто ще не визначився з пріоритетами, доступний тест для пошуку професії – на основі відповідей користувачу будуть запропоновані рекомендації щодо навчання та перелік актуальних вакансій.

Тематика освітніх серіалів надзвичайно широка – від дата-аналітика до баристи, від таргетолога до пекаря, від тестувальника програмного забезпечення до пакувальника.

Пріоритет на професіях, що мають попит на ринку праці. Також на Дія. Освіта можна переглядати освітні серіали із цифрової грамотності чи кібербезпеки. Усі вони є безоплатними та доступними всім охочим.
Перелік серіалів, які під час війни мають особливо вагоме значення:
 Освітні продукти для внутрішньо переміщених осіб: https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-ipds
Освітні продукти для держслужбовців:https://osvita.diia.gov.ua/catalog/appointment/for-civil-servants
Профорієнтаційний тест: https://osvita.diia.gov.ua/career-quiz-start.

Лист Управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Одеської обласної державної/військової адміністраціїт щодо вебпорталу «Дія. Цифрова освіта»

________________________________

Дія.Цифрова освіта: посилюємо цифрові навички

Share this post