До уваги батьків майбутніх десятикласників!

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Про особливості зарахування учнів до 10-х класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси у 2024 році.

 Якщо в школі, в якій учень закінчив 9-ий клас та отримав свідоцтво про базову середню освіту, функціонують 10-11(12) класи:

  • усі учні 9-х класів цього закладу освіти (які не виявили намір припинити навчання в ньому) будуть переведені відповідним наказом до 10-х класів цього ж  закладу освіти;
  • за відповідною заявою одного з батьків учня або самого учня у разі його повноліття учень продовжує навчання в класі за обраним профілем.

 Якщо випускник 9-го класу вирішив вступити до 10-го класу іншої школи:

  • прийом заяв про зарахування до 10-го класу закладу освіти здійснюється з 05.2024 до 15.06.2024 включно;
  • якщо станом на 17 червня кількість поданих заяв про зарахування до 10-го класу закладу освіти НЕ ПЕРЕВИЩУЄ загальної кількості місць у класі (класах) закладу, діти зараховуються до закладу відповідним наказом;
  • якщо станом на 17 червня кількість поданих заяв про зарахування ПЕРЕВИЩУЄ загальну кількість місць у класі (класах) закладу освіти діти зараховуються за конкурсом;
  • до Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Одеської міської ради Одеської області, в якому функціонують лише 10-11(12) класи, зарахування дітей відбувається, як правило, за конкурсом.

Заяви про зарахування та відповідні документи (їх копії) можна подати нарочно, факсом, електронною поштою, іншими засобами зв’язку чи у будь-який інший спосіб.

 Для отримання додаткової інформації з питань зарахування дітей та консультації рекомендуємо звертатись до територіальних відділів освіти:

  • Київський район: вул. Філатова, 2а; тел. (048) 753 00 31, е-mail: [email protected]
  • Пересипський район: вул. Атамана Головатого, 99; тел. (0482) 34 04 72, е-mail: [email protected]
  • Приморський район: вул. Канатна, 134; тел. (048) 776 10 11, е-mail: р[email protected]
  • Хаджибейський район: вул. Генерала Петрова, 22; тел. (048) 765 54 10, е-mail: [email protected]

 Продовжити здобувати повну загальну середню освіту учні 9-х класів можуть також в закладах професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти. Ознайомитися з  переліком закладів  професійної (професійно-технічної) освіти та фахової передвищої освіти, які функціонують в м. Одесі, можливо за посиланням: https://info.edbo.gov.ua/

 Для ознайомлення натисніть на зображення.

Share this post