Школа резерву керівних кадрів закладів освіти продовжує свою роботу

Семінар-практикум «Використання «ЛЕГО» в практичній роботі з дітьми» відбувся для слухачів Школи

 12 лютого 2019 року базі Одеського дошкільного навчального закладу “Ясла-садок” №293 Одеської міської ради Одеської області відбувся семінар-практикум «Використання «LEGO» в практичній роботі з дітьми» для слухачів Школи резерву керівних кадрів закладів освіти.

Вихователі Одеського ДНЗ №293 прагнуть використовувати інноваційні педагогічні технології у роботі з дітьми. Одним із найбільш знакових нововведень дошкільної освіти сьогодні є LEGO-конструювання як ефективний засіб розвитку дітей дошкільного віку.

У період дошкільного віку діти виявляють зацікавленість до конструювання, а за допомогою конструктора LEGO діти можуть самостійно розвивати конструктивні, інтелектуальні, фізичні, креативні здібності.

Завідувач Одеського ДНЗ №293 Людмила Коснакі розповіла слухачам Школи про алгоритм організації освітньої роботи з використанням конструктора LEGO в усіх вікових групах. Методист Одеського ДНЗ №293 Оксана Осокіна представила слухачам можливість познайомитись з предметно-розвиваючим середовищем кожної групи, що викликало особливу зацікавленість присутніх.

Також слухачі Школи резерву керівних кадрів мали змогу випробувати себе у новому напрямку роботи з LEGO – стати активними учасниками практичного циклу креативних розвивальних вправ з використанням конструктора LEGO.

Слухачі Школи впевнились на практиці у безмежних можливостях конструктора LEGO в освітній роботі з дітьми дошкільного віку та молодшими школярами.


Нагадаємо, що в рамках проекту «Сприяння освіті» вихователі Одеських ДНЗ №№ 1, 11, 19, 21, 47, 57, 73, 80, 107, 112, 125, 174, 195, 231, 237, 248, 293, 304 пройшли навчальний тренінг «Девіз LEGO Foundation – «Навчання через гру» . Проект започатковано в 2010 році, після підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та фондом the LEGO Foundation (Королівство Данія).

 

Share this post