Як обрати професію, ознайомлення зі світом професій в Бізнесі

Одеських школярів запрошують ознайомитися з професіями в IT

Керівники і співробітники IT-компаній розкажуть: хто такий Front-end  Back-end розробник, Тестувальник програмного забезпечення та Project Manager, чим займається фахівець з кібербезпеки і яке відношення Machine Learning має до штучного інтелекту. Що потрібно вивчати і де потрібно вчиться, що б стати успішним в галузі IT, з чого складається робочий день і що входить в обов’язки співробітника IT компанії. Відповіді на ці та інші питання ви дізнаєтесь якщо зареєструєтесь на захід «Професії в IT», який відбудеться 22 лютого 2020 року.

Детальніше про захід можна дізнатись за посиланням: https://event.futurenear.org/it/

Нагадаємо, що 15 лютого 2020 року на території одеської бізнес-школи WAVE відбувся семінар для школярів 9-11 класів, батьків та викладачів «Знайомство з професіями в Бізнесі».

Метою заходу було познайомити школярів з професіями в бізнесі, управлінні бізнесом, маркетингу і фінансах. Відповісти на питання що вивчати, які якості, навички та компетенції грають ключову роль і супроводжують успіху, поділитися секретами управління бізнесом і перспективами застосування знань.

Що було на заході:

Тема 1: Підприємництво і управління бізнесом. Як відкрити і запустити свій бізнес, з чого почати і чому важливо планувати, які навички необхідно розвивати сучасному підприємцю.
Спікер: Рузанна Арутюнян, кандидат економічних наук, доцент кафедри банківської справи ОНЕУ. Директорка та співзасновниця Одеської бізнес-школи WAVE.

Тема 2: Професія ТОП-менеджер. Чому і де потрібно вчиться, щоб керувати цілою компанією. Як ефективно управляти, контролювати і делегувати.
Спікер: Станіслав Горбаченко. Експерт з кон’юнктури ринку і бізнес-планування, доцент. Викладач бізнес-школи WAVE

Тема 3: Професія маркетолог. Хто такий маркетолог, чим він займається і як продати продукт. Як реклама управляє нашими емоціями і чим зайнятися у школі, щоб вирости до директора з маркетингових комунікацій.
Спікер: Андрій Скидан, викладач FIATA, IATA, співзасновник і керівник проекту UNIORDER. Більше 10 років досвід роботи в логістиці та консалтингу. Викладач в WAVE.

Тема 4: Професія фінансист. Все про фінанси, про те як ними управляти, кому підходить професія фінансиста і як стати фінансовим директором.
Спікер: Віолетта Лозюк, підприємець, консультантка по масштабуванню, франчайзингу та залученню інвестицій в бізнес. Викладач в WAVE.

Захід організований ГО «Майбутнє поруч»  за підтримкою департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Share this post