ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

На базі Одеських шкіл №№38, 63, 73, гімназії №8 пройшов міський етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Мета конкурсу – піднесення престижу української мови і літератури в молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури, виховання в  учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, вшанування Великого Кобзаря.

  

Змагалося 458 юних шевченкознавців з 5-го по 11-й клас. Відповідаючи на цікаві запитання стосовно життя та творчості поета, учні поглибили свої знання з літератури, художньої культури, музики, розширили рамки свого світогляду та сприйняття історичної дійсності. На думку учасників конкурсу, Шевченко – символ України,  правдива і щира душа нашого народу, втілення його гідності, духу і пам’яті.

Компетентне журі визначило переможців (наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради “Про підсумки проведення міського етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка”).

Дякуємо всім учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку, вітаємо переможців. Пам’ятаймо, що найглибшою пошаною для Тараса Шевченка є наша любов до своєї Батьківщини і рідної мови.

 

 


Міський етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка проводився на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа Міністерства освіти і науки України від 03.10.2018 №1/9-593 «Про проведення IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2011 року №571, наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення І-ІІІ(ІІ) етапів IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» від 23 жовтня 2018 року №299/0Д.

Share this post