Інформація для батьків щодо роботи ІРЦ

Про вступ дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної освіти та до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році

Шановні батьки!

З 18 травня 2020 року починається прийом  заяв про зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси (наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 27.04.2020 №92).

Заяви будуть прийматися  впродовж місяця – до 18 червня 2020 року (включно). Інформація з даного питання за посиланням: https://osvita-omr.gov.ua/do-uvahy-batkiv-pershoklasnykiv-2020-2021-navchalnoho-roku/#more-30507.

У разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини чи витягу з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.

Якщо Ваша дитина потребує проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, Ви можете звернутись до КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №№1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8», які розташовані в усіх 4-х районах нашого міста. Контактні дані ІРЦ за посиланням:

З інформацією про закріплення території обслуговування за інклюзивно-ресурсними центрами міста Одеси на 2020 рік можна ознайомитись на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Інклюзія”.

Звертаємо увагу на те, що проведення психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з метою визначення особливих освітніх потреб дитини в період карантину не здійснюється.

Після припинення карантину в найкоротші терміни фахівці ІРЦ проведуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини, забезпечивши першочергове обстеження дітей, які мають розпочати здобуття дошкільної та початкової освіти у 2020/2021 навчальному році.

Наразі Ви можете дистанційного подати документи для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини фахівцями ІРЦ через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсних центрів (https://ircenter.gov.ua).

Перелік закладів освіти за напрямами корекційної роботи.

У разі потреби за заявою одного з батьків дитини та на підставі висновку про комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини діти з особливими освітніми потребами зараховуються до інклюзивного класу (групи) закладу освіти.

 

Share this post