Інноваційний проєкт з підготовки до ЗНО

«Компетентний вчитель – успішний випускник»: інноваційний проєкт з підготовки до ЗНО

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) забезпечує рівний доступ до вищої освіти; має високий рівень суспільної довіри; є невід’ємною складовою освітньої галузі, інструментом освітніх вимірювань та однією зі складових забезпечення якості освіти.

Підготовка учнів до ЗНО є стратегічно важливим питанням для нашого міста тому, що в місті велика кількість закладів вищої освіти, які прагнуть отримати на навчання кращих випускників шкіл. А це у майбутньому – кращі студенти, кращі спеціалісти.

З метою підвищення підготовки учнів до ЗНО Комунальною установою «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників» впроваджено проєкт «Компетентний вчитель – успішний випускник.

Метою проєкту є проведення серії навчально-інформаційних заходів з підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників у напрямі підготовки випускників закладів освіти до проходження зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації.

Консультантами центру вже проведено педагогічні зустрічі для вчителів предметників, онлайн-вебінари, під час яких педагогічна спільнота опановує сучасні методики використання нових підходів та методів навчання, які впроваджуються в тісній взаємодії з новітніми інформаційними технологіями; розглядає нові навчальні програми; аналізує типові помилки під час виконання завдань ЗНО, які були допущені випускниками закладів загальної середньої освіти.

Також, освітянами розпочато активну роботу з питань навчально-методичного забезпечення підготовки учнів до ЗНО та ДПА, що запропоновані Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними відділеннями. Детальніше про події на вебсайті  центру: https://ocprpp.od.ua/

*************************************************************

Нагадаємо, що у 2020/2021 навчальному році рекордну кількість балів під час ЗНО набрали 16 юних одеситів, це: 3 учня Одеської СШ №117 (англійська мова, українська мова); 1 учень Одеської гімназії  №8 (англійська мова, біологія); по 1 учню від Одеського ліцею «Гармонія», Одеського НВК «Надія», Одеської гімназії №1,  Одеської СШ №35 – (англійська мова); по 1 учню від Одеської СШ №17, Одеського ліцею «Приморський» (математика); 1 учень Одеського ліцею №9 (біологія); 5 учнів Комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» (англійська мова, математика, біологія).

За свої досягнення 13 відмінників отримали від Одеської міської ради сертифікати на суму 5000 гривень, та троє, які набрали по 200 балів з двох предметів, – по 6000 гривень. Педагоги, які підготували 200-бальників, отримали грошові винагороди за свій труд.

Детальніше про події можна ознайомитись на вебсайті Департаменту  «200 балів із ЗНО, це можливо!» та офіційному вебсайті міста Одеси https://omr.gov.ua/ua/news/224192.

 

Share this post