Одеські діти продовжують навчання у дружній Польщі

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З 14 березня 2022 року юні одесити продовжують навчання у режимі онлайн у закладах освіти міста. Навчатися діти можуть, перебуваючи як в Україні, так і за її межами. 

Так, 49 вихованців з числа дітей-сиріт та дітей батьків, позбавлених батьківських прав, Одеських ліцею «Олімпієць» спортивного напрямку Одеської міської ради Одеської області та комунального навчального закладу «Дитячий будинок «Перлинка» Одеської міської ради Одеської області, перебуваючи наразі у Польщі, продовжують навчання у форматі онлайн згідно з навчальними програмами, затвердженими Міністерством освіти і науки України. 

Вихованці мають змогу не тільки навчатися, а й змістовно та корисно проводити вільний час. Діти відвідують організовані для них курси перукарів, щодня виходять на ранкові пробіжки, грають у футбол та волейбол, гуляють лісом, їздять на самокаті, спілкуються. Для дітей облаштували ігрову кімнату, великий кінозал, спеціальний клас для вивчення польської мови.  Окрема увага приділяється техніці безпеки, зокрема було проведено заняття з пожежної безпеки.  

«Фотографії, надіслані нашими освітянами з Польщі, – надихають! Ми бачимо, що все у наших підопічних гаразд. Молодці, одеські колеги! Велике спасибі польським друзям!» – каже директор Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Олена Буйневич.

 

 

 

 

Нагадуємо, що під час навчання у пригоді стають відеоуроки педагогічних працівників Одеси, які розміщені на  вебсайті Департаменту  освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Дистанційна освіта” (перейдіть за посиланням https://osvita-omr.gov.ua/diialnist/napriamky-roboty/ikt/dystantsiina- osvita/)

********************************************************************************

Додатково 

“Розпочалося онлайн-навчання у закладах освіти міста”

Share this post