Триває онлайн-фестиваль «Позашкілля-Fest»

Учасники онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest» 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості» охоплює позашкільною освітою майже 1500 вихованців – дітей та учнівської молоді міста Одеси, які відвідують 102 гуртки та творчі ансамблі закладу. У закладі працюють понад 50 досвідчених педагогічних працівників під керівництвом яких вихованці беруть активну участь у благодійних акціях та концертних програмах на майданчиках міста, у загальноміських, регіональних та всеукраїнських культурних проектах.

Як центр культурно-історичного відродження традицій Одеси і Воронцовського палацу, педагогічний колектив закладу запроваджує власні творчі проекти: «Воронцовські зустрічі», «Ми родом із Одеси, ми родом із Палацу», «Воронцовські читання», «Воронцовський бал», «Різдвяні зустрічі», «Віфлеємська Зірка» тощо. Традиційно проводяться фестивально-конкурсні програми: авторів-виконавців «Приморський бульвар», академічного співу «Одеське бельканто», юних ведучих «Золотий мікрофон», естрадної пісні «Нащадки Утьосова», юних виконавців «З народних джерел», хореографічного мистецтва «Молодість! Грація! Краса!», а також виставки-конкурси образотворчої та декоративно-ужиткової творчості: «Образ світу», «М’яка іграшка», «Зимові візерунки», «Чарівна глина», «Оч. Умелые ручки», «Паперова фантазія».

За високий рівень виконавської майстерності п’ять творчих художніх колективів Палацу удостоєні почесного звання «Зразковий художній колектив»: вокально-хорова студія «Домісолька» (молодша гр.), музичний театр-студія «Ерміта», агіттеатр «Темп», хореографічний ансамбль «Кліо» та ансамбль бального танцю «Біла акація». 

Крім цього, вісім творчих художніх колективів удостоєні почесного звання «Народний художній колектив»: вокально-хорова студія «Домісолька» та вокально-естрадна студія «Sound track», оркестр українських народних інструментів «Кобза» та ансамбль скрипалів «Юні віртуози Одеси», ансамбль естрадно-спортивного танцю «Віта-Грація» та театральна студія «Призвание», студії образотворчого мистецтва «Талісман» та «Акварель». 

Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості» є членом Всеукраїнської Асоціації позашкільних навчальних закладів. Палац віднесений до Переліку найбільших позашкільних навчальних закладів системи Міністерства освіти і науки України.

У 2021 році Одеський міський Палац дитячої та юнацької творчості відзначатиме 85-річний Ювілей.

 

Наступний учасник онлайн-фестивалю дитячої та юнацької творчості закладів позашкільної освіти м. Одеси «Позашкілля-Fest» – Комунальний позашкільний навчальний заклад «Одеський еколого-натуралістичний центр «Афаліна». Це заклад позашкільної освіти еколого-натуралістичного профілю, який створює умови для здобуття в позаурочний час додаткових знань з біології, хімії, природознавства, квітникарства та народної творчості. У закладі працюють 63 гуртки, які відвідують 840 вихованців – дітей та учнівської молоді віком від 5 до 18 років; серед них і діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими освітніми потребами, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. 

Матеріально-технічна база ЕНЦ «Афаліна» забезпечує належні умови для здійснення навчально-виховної роботи: є кабінети біології, хімії, творча майстерня, куточок живої природи, акватераріум та оранжерея, а також міні лабораторія для організації науково-дослідницької роботи.

Двері центру завжди відкриті для дітей, охочих більше дізнатися про природу, екологію, медицину. Заняття в гуртках ЕНЦ «Афаліна» є безкоштовними. У центрі працює колектив ентузіастів та однодумців, очолюваний директором Чорним Сергієм Миколайовичем.

“Клацніть” на фото, якщо ви хочете переглянути зображення більш детально.

 

           

 

Share this post