Юні вихованці – лауреати Міжнародного фестивалю-конкурсу

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

З 04 по 07 червня Зразковий художній колектив України ансамбль танцю «Дитинство» та ансамбль танцю «Сузір’я» КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ «ОДЕСЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА» брали участь у конкурсній програмі XXIV Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Арабески Італії».  Колективи були запрошені Культурною асоціацією і освітнім центром «Multicitta» в Італії з метою популяризації українського мистецтва за межами України, формування позитивного іміджу України в культурному просторі Європи.

Колективи здобули перемогу та були нагороджені дипломами лауреатів І ступеня. 

До Міжнародного дня захисту дітей колективи «Дитинство» та «Сузір’я» зі святковою концертною програмою відвідали Українську суботню школу у Відні (Австрія). З вітальним словом до юних артистів звернувся повноважний і надзвичайний посол України Василь Химинець, підтримавши українських дітей та подякувавши за їхній внесок у розвиток української культури.

Виступи ансамблів «Дитинство» та «Сузір’я» Одеського міського центру хореографічного мистецтва були прийняті глядачами із захопленням, а учасники колективів від усієї душі радували глядачів своєю творчістю.

 

 

Share this post