Одеські учні на 2 International Youth Conference у Регенсбурзі

Юні одесити представили рідне місто на 2-ій Міжнародній молодіжній конференції в місті-побратимі Регенсбург (ФРН)

Група одеситів у складі 6 учнів і 2 педагогів Одеських шкіл №35 та гімназії №2 відвідали місто-побратим Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина) з метою участі у 2-ій Міжнародній молодіжній конференції (2 International Youth Conference).

У 2 International Youth Conference також взяли участь делегації школярів і студентів з міст-побратимів Регенсбурга – Будавар (Угорщина), Клермон-Феррарі (Франція), Пілсен (Чехія), Циндао (Китай), Бріксен (Італія).

Учасників привітали мер міста Регенсбург Гертруд Мальц-Шварцфішер, організатор конференції Розмарі Вьорль і соціальний педагог – ведуча Барбара Хумбс.

Членів конференції ознайомили з правилами участі та темами, на які необхідно було підготувати презентації, та розділили на команди методом жеребкування. Склад кожної команди вийшов інтернаціональним.

У рамках конференції юні одесити креативно та тематично представили рідне місто. Школярі підготували презентацію, відео, а також заспівали пісню про Одесу на німецькій мові, познайомили присутніх з культурою, пам’ятками, молодіжним життям Одеси.

Щоб ближче познайомитися з національною культурою, традиціями жителів німецького міста, учні були запрошені в сім’ї його жителів. Так, одеські школярі мали можливість поспілкуватися зі своїми однолітками, дізнатися про інтереси, захоплення, погляди.

Юні одесити взяли участь у роботі тематичних ворк-шопів: «Гендерна рівність»; «Мас-медіа та їх вплив на суспільство»; «Права людини»; «Майбутні перспективи», «Демократія сьогодні і завтра», «Спогади».

Згідно з програмою заходів школярі здійснили екскурсію по Регенсбургу і Баварії, відвідали боулінг і концерт групи Redhead Gang.

Ці дні перебування в Регенсбурзі пройшли для одеситів захоплююче і пізнавально з безліччю незабутніх моментів, вражень і емоцій.

Новина про 2-у Міжнародну молодіжну конференцію (2 International Youth Conference) розміщена на сайті Регенсбурга https://www.regensburg.de/leben/jugend/internationale-jugendkonferenz

Share this post