Одеські школярі вибороли золотого Оскара

Команда Одеського ліцею 9 Одеської міської ради Одеської області взяли участь у Конкурсі короткометражних фільмів «Кіно і школа».

14 квітня 2021 року відбулося нагородження учасників Конкурсу короткометражних фільмів «Кіно і школа», який був проведений у рамках проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», запровадженого Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки Посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією української преси.

На конкурсі було представлено 80 робіт  із усієї України. Команда Одеського ліцею № 9 виборола почесне 1 місце і золотий Оскар!

Одеса отримує першість у важливих Всеукраїнських конкурсах «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»!

 

Вітаємо переможців, бажаємо надалі активно впроваджувати у шкільне життя основи медіаграмотності.

Висловлюємо подяку всій творчій команді професіоналів ліцею за відеофільм «Фейки у щоденному житті».

Нагадуємо, що мета проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність»: сприяти підвищенню рівня підготовки та зміцненню потенціалу вчителів і викладачів для розвитку ефективної та сталої моделі інтеграції навичок критичного сприйняття інформації в навчальний процес освітніх закладів України.

Реалізовується проєкт міжнародною організацією IREX (Радою міжнародних досліджень та обмінів) у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та МБФ «Академія української преси», за підтримки Державного департаменту США та Міністерства закордонних справ та справ співдружності націй Великої Британії.

***************************************************************

Більш детальну інформацію щодо проєкту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» можна отримати на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради у розділі “Діяльність/ Інноваційна робота”

Проєкт з медіаграмотності «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» реалізується у закладах освіти міста

Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність

Share this post