IV Відкритий марафон з української мови

 Розвиваймо українську разом!

Триває IV Відкритий марафон з української мови. Метою проведення щорічного конкурсу є розвиток в учнівської  молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови.

До участі у Марафоні запрошуються учні 3–11 класів закладів загальної середньої освіти.

Марафон проходитиме на платформі з визначення рівня знань (https://www.aitest.in.ua/) в дистанційній формі з 01 до 24 грудня 2023 року в чотири етапи:

I етап з 14:00 01 грудня до 20:00 3 грудня – Культура слова. Лексикологія, фразеологія;

II етап з 14:00 08 грудня до 20:00 10 грудня – Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення;

III етап з 14:00 15 грудня до 20:00 17 грудня – Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія;

IV етап з 14:00 22 грудня до 20:00 24 грудня – Робота з текстом.

Правила Марафону

Для участі в Марафоні необхідно зареєструватися за покликанням https://cutt.ly/3wQRe5GO. Реєстрація на Марафон буде відкрита до 24 грудня 2023 року. Приєднатися до Марафону можна впродовж  усього періоду проведення змагання. Однак, завдання етапів Марафону, які вже завершені відповідно до графіку, не будуть доступні для виконання.

Пропонуємо для озайомлення  інструкцію з реєстрації на ІV Відкритий марафон з української мови.  Відеоінструкцію щодо реєстрації та виконання завдань ІV Відкритого марафону з української мови можна переглянути за покликанням https://youtu.be/9bLnOLQOfqg

Результатом Марафону є сума балів за завдання всіх етапів, які пройшов учасник. Призерами Марафону стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів у рейтинговому порядку та посіли 1–3 місця в кожній категорії Марафону. Призери Марафону отримують дипломи.

Учасники, які не посіли призові місця, але взяли участь у Марафоні, незалежно від кількості пройдених етапів отримують сертифікати.

Проводить Марафон Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за сприяння Асоціації інноваційної та цифрової освіти та компанії «UBOS.tech».

**************************************************

Відкрито реєстрацію на двадцятий курс проєкту “Єдині”

Додаткова інформація щодо реалізації функціонування української мови як державної розміщена у розділі “ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ”. Перейдіть за посиланням

Мовний курс «Єдині» 

Share this post