В Одесі проходить міський конкурс “Срібне слово”

З 8 жовтня по 7 листопада 2019 року в закладах загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси проводиться традиційний  міський конкурс  читців, поетів та прозаїків «Срібне слово».

Цьогоріч він присвячений 85-річчю від дня народження поета-шістдесятника, «витязя молодої української поезії», вірного сина українського народу Василя Андрійовича Симоненка. Слова поета «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!», що стали крилатими, визначили тему конкурсу.

Поезії Василя Симоненка завжди були і через кілька десятків років залишаються актуальними. Рядки «Ти знаєш, що ти – людина?» вважаються гімном людській індивідуальності, а українські матері устами поета дають настанову своїм дітям: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».

І етап конкурсу пройшов з 8 по 11 жовтня в закладах загальної середньої та позашкільної  освіти в усіх чотирьох районах міста. Відбірковий тур ІІ етапу проходить 17 – 18 жовтня по районах, 24 жовтня на базі Одеської гімназії №8 відбудеться фінальний тур, а 7 листопада – гала-концерт та нагородження переможців.

В Одесі проходить міський конкурс "Срібне слово" В Одесі проходить міський конкурс "Срібне слово" В Одесі проходить міський конкурс "Срібне слово"

В Одесі проходить міський конкурс "Срібне слово" В Одесі проходить міський конкурс "Срібне слово"

***********************************************************************

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.09.2019 № 317 “Про проведення міського конкурсу читців, поетів та прозаїків “Срібне слово”

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *