Запрошуємо освітян до конкурсу “Будуємо країну без бар’єрів разом”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Відповідно до Плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 04.08.2021 № 883-р, Міністерство соціальної політики України оголошує проведення конкурсу на кращий соціальний проєкт/ініціативу.

Метою цього конкурсу є виявлення найкращих ініціатив та успішних кейсів, реалізованих у громадах на території України фізичними особами, громадськими та релігійними організаціями, впровадження кращих практик врядування на державному рівні й на місцях через принципи прозорості, справедливості, рівності, гласності, верховенства права та прав людини.

За результатами поданих даних буде створено єдиний портал ініціатив, успішних кейсів, сформовано базу партнерів та громадських діячів, а також буде визначено найбільш соціально спрямовану громаду та відзначено громаду з найкращими практиками врядування в соціальній сфері.

Переможці конкурсу отримують медіапідтримку у вигляді промороликів, а найкращі ініціативи та практики будуть зібрані у збірці соціальних ініціатив.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити відповідні аплікаційні форми та до 07 лютого 2022 року надіслати їх на адресу: [email protected].

Share this post