ХІ міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» відбудеться у березні 2020 року

12-14 березня 2020 року відбудеться Одинадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13)

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв, виробників і постачальників засобів навчання.

Нагадаємо, що департамент освіти та науки Одеської міської ради презентував на Десятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» свою роботу у галузі “Освіта” за тематичною номінацією «Соціалізація особистості в умовах сучасних викликів». Детальніше про цю подію можна дізнатися за гіперпосиланням: «Сучасні заклади освіти – 2019» та «Здобутки одеських педагогів відзначені на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти».


Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь в ОРГКОМІТЕТ виставки:

Компанія «Виставковий Світ» тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05

Тел.моб.: +38 067 656-51-89

E-mail: [email protected]

 

Share this post