Класи безпеки в Одеських гімназіях №№52, 105

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

В ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 52 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ  та ОДЕСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ № 105 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи пройшли у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У класах безпеки діти різних вікових груп зможуть в теорії і на практиці в ігровій формі навчатися основ пожежної та протимінної безпеки, правил поведінки під час сигналу «Повітряна тривога», правил надання домедичної допомоги, а для молодших школярів створений ігровий куточок та місце психологічного розвантаження.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

До проведення перших уроків у класах безпеки долучилися представники ДСНС України, шкільні офіцери поліції, представники Товариства Червоного Хреста України.

На сьогодні такі тематичні класи мають вкрай важливе значення, адже знання з безпеки підростаючого покоління — запорука успішного та безпечного майбутнього країни. Наочне знайомство дітей з небезпечними ситуаціями допоможе їм краще осягнути рівень загрози та добре запам’ятати, як слід  діяти в екстремальних умовах.

Клас безпеки в Одеській гімназії №52

  

Клас безпеки в Одеській гімназії №105

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post