Класи безпеки в Одеських ліцеях №№5, 63 та “Гармонія”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

 В ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №5 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №63 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та ОДЕСЬКОМУ ЛІЦЕЇ «ГАРМОНІЯ» ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ відбулося урочисте відкриття класів безпеки.

Заходи пройшли у межах реалізації Всеукраїнського проєкту “Клас безпеки”, метою якого є систематична підготовка дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя, ознайомлення з правилами пожежної, мінної безпеки, формування навичок самозахисту, надання домедичної допомоги, рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

У кабінетах облаштовано зони перегляду відеоуроків та презентацій, пожежної безпеки, безпеки дорожнього руху, мінної безпеки, домедичної допомоги, ігрова, зона психологічного розвантаження.   До роботи у класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС України, Національної поліції, медичні працівники, практичні психологи, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

В Одеських ліцеях №63 та “Гармонія” до заходів долучилися провідний інспектор ВЗНС по Київському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області старший лейтенант служби цивільного захисту Олена Клеймьонова, капітан поліції, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції ОРУП номер 1 ГУНП в Одеській області Крістіна Берчіс, старші інспектори Ювенальної превенції капітан поліції Ірина Равністова, капітан поліції Олена Прокопишина,  волонтери Київського РО м. Одеса ТЧХУ та інструктори мінної небезпеки Сергій Баланюк та Анна Покотило.

В Одеському ліцеї №5  шкільний офіцер поліції провів з учнями заняття з вивчення правил дорожнього руху, а також надав дітям можливість зробити фото у патрульній автівці. Представник ДСНС приміряв на малюків форму юних рятівників.

Також на свято завітав символ протимінної безпеки – Пес Патрон, викликавши позитивні емоції у дітей.

Створення та фунціонування у закладах освіти класів безпеки сприятиме формуванню в учнів здоров`язбережувальних компетентностей, навичок самозахисту та вмінь швидко діяти в умовах надзвичайних ситуацій.

Клас безпеки в Одеському ліцеї №5

 

 

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї №63

 

 

Клас безпеки в Одеському ліцеї “Гармонія”

 

 

 

 

******************************

Більше інформації щодо питання безпеки можна отримати в розділі  «БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ».

Share this post