Конференція працівників психологічної служби закладів освіти міста відбулася в Одесі

Відбулася науково-практична конференція працівників психологічної служби «Актуальні питання діяльності психологічної служби закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси»

У конференції взяли участь педагогічні працівники, практичні психологи та педагоги соціальні.

Конференція розпочалася з нагородження працівників психологічної служби почесними грамотами департаменту освіти та науки Одеської міської ради за сумлінну працю, високі досягнення у професійній діяльності, внесок у розвиток психологічної служби м. Одеси. Всього нагородженні одинадцять працівників психологічної служби.

Після урочистої частини розпочалася робота практичних секцій. Спікери поділилися з колегами своїми напрацюваннями, зокрема: Олена Нанкова, практичний психолог Одеської спеціалізованої школи №121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов Одеської міської ради Одеської області, провела тренінг для працівників психологічної служби про стресостійкість для педагогів.

Про підтримку та допомогу дітям з гіперактивностю та дефіцитом уваги розповіла присутнім практичний психолог Одеської загальноосвітньої школи №110 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області Вікторія Денисенко.

Нестандартні підходи до вирішення проблеми булінгу, та як вчитися та поважати один одного  запропонувала практичний психолог Одеської гімназії №1 імені А.П. Бистріної Одеської міської ради Одеської області Лариса Карпова.

На майстер-класі практичного психолога Власенко В.Ю присутні навчилися не лише діагностувати рівень нервово-психічного розвитку дитини, а також отримали необхідні знання з розвитку пізнавальної сфери шляхом використання різноманітних терапевтичних методик. З практичним психологом Одеського дошкільного навчального закладу „Ясла-садок” №173 Одеської міської ради Одеської області Чумаченко Н.О. присутні вчилися тому, як допомогти дитині впоратись з гнівом, агресією та тривогою.

Ігрове заняття Оксани Сухецької, практичного психолога Одеської загальноосвітньої школи №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області за темою «Розвиток зв’язків, між півкулями мозку як засіб впоратись зі стресом» сприяло зняттю емоційної напруги, покращення працездатності  запобігання професійному вигоранню. Учасники активно включалися до виконання вправ.

Ніна Філатова, практичний психолог Одеського юридичного ліцею Одеської міської ради Одеської області, висвітила питання саморегуляції та активізації психічних пізнавальних процесів під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Учасники високо оцінили змістовну роботу практичних секцій під час роботи яких вони отримали нові корисні знання та навички.

Завдяки гостинності адміністрації Одеської ЗОШ №23, на базі якої відбувалася конференція, організаторам вдалося створити сприятливу атмосферу, що спонукала учасників до плідної роботи.

 

Share this post