Гала-концерт переможців фестивалю «Одеська хвиля»

16 листопада в рамках святкування Міжнародного дня студента в актовому залі Національного університету «Одеська морська академія» відбувся гала-концерт і нагородження переможців фестивалю молодіжної творчості «Одеська хвиля».

Фестиваль організований департаментом освіти і науки Одеської міської ради спільно з Молодіжною радою при Одеському міському голові за підтримки Ради ректорів Одеського регіону.

Мета фестивалю – сприяння формуванню активної життєвої позиції молоді м. Одеси, розвиток творчого потенціалу, залучення до участі в культурно-масових заходах міста.

До складу журі фестивалю-конкурсу увійшли відомі діячі культури і мистецтва, викладачі сучасних танцювальних шкіл та студій, композитори міста, представники департаменту освіти і науки Одеської міської ради.

На фестивалі було представлено більше 70 номерів, підготовлених студентами 15 вищих навчальних закладів міста.

За підсумками фестивалю переможцями стали:

в номінації «Музичні групи»:

– І місце – вокальний ансамбль «Натхнення» Одеської національної академії харчових технологій;

– ІІ місце – гурт «254» Військової академії м. Одеса;

– ІІІ місце – «Брати Пірожукі» Одеського державного аграрного університету;

в номінації «Вокал соло»:

– І місце – Дарина Діденко, студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського;

– ІІ місце – Олена Іващенко, студентка Одеської національної академії харчових технологій;

– ІІІ місце – Дар’я Кириченко, студентка Одеського національного економічного університету;

в номінації «Велика хореографія»:

– І місце – хореографічний ансамбль «Орхестра» Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського;

– ІІ місце – колектив Одеського національного економічного університету;

– ІІІ місце – колектив «ChampioN» Одеської національної академії харчових технологій;

в номінації «Мала хореографія»:

– І місце – Олена Буркун, студентка Одеського державного університету внутрішніх справ;

– ІІ місце – Анна Карпенко, студентка Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського;

– ІІІ місце – колектив «Полум’я» Одеського державного екологічного університету;

в номінації «КВН»:

– І місце – команда кредитно-економічного факультету Одеського національного економічного університету;

– ІІ місце – команда факультету економіки, управління і права Одеського національного економічного університету;

– ІІІ місце – команда «Курортна зона» Одеського державного університету внутрішніх справ.

Переможці фестивалю були нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Одеської міської ради, пам’ятними кубками та цінними подарунками.

За розвиток молодіжного руху в місті, підтримку молодіжних ініціатив подяками департаменту освіти і науки Одеської міської ради були нагороджені голови студентських рад вищих навчальних закладів міста.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *