Конкурс відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!»

До Новорічних та Різдвяних свят був проведений щорічний міський творчий конкурс аматорських відеопривітань «У Новий рік з новою мрією!».

Метою конкурсу є формування у молодого покоління активної громадянської позиції, виховання патріотичних почуттів і любові до рідного міста, розвитку творчого потенціалу дітей та молоді.

У цьому році у конкурсі взяли  участь 47 закладів освіти, з них: закладів загальної середньої освіти – 40, закладів позашкільної освіти – 2, закладів дошкільної освіти – 5. Кожен учасник конкурсу до 14 грудня 2018 року розмістив своє відеопривітання на YouTube та надав заявку на участь у конкурсі до департаменту освіти та науки Одеської міської ради. На конкурс було представлено 58 відеопривітань.

Шляхом інтерактивного голосування на електронних ресурсах у мережі Інтернет було обрано 10 кращих аматорських відеопривітань. З числа кращих відеопривітань журі конкурсу визначило переможців у номінаціях:

Для перегляду нажміть на назву закладу або перейдіть до розділу на  веб-сайті Відеотека

«За оригінальність ідеї» – Одеські СШ № 54,   ДНЗ № 171;

 «Найкраще аматорське відео»КПНЗ «Одеський ЦДЮТ «Дивосвіт»,   Одеський ліцей № 9 

«Приз глядацьких симпатій»Одеська ЗОШ № 80;

«Дружня дитяча родина» – Одеські СШ № 86,      СШ № 99,     ЗОШ № 72;

«Надія міста» – Одеські СШ № 117 (1-а клас), ДНЗ № 93.

Переможці конкурсу нагороджені грамотами департаменту та грошовими винагородами.

*****************************

Конкурс проводиться відповідно до п. 4.4 додатку 2 до Міської цільової програми розвитку освіти м. Одеси на 2017-2019 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 14.06.2017 № 2136-VII.

Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 20.12.2018 № 400

Share this post