“Міні-Регенсбург”: участь у проєкті триває

Учні Одеського ліцею №4 беруть участь у проєкті “Міні-Регенсбург”

6 серпня 2023 року делегація у складі 8 учнів віком 10-12 років та 2-х супроводжуючих учителів ОДЕСЬКОГО ЛІЦЕЮ №4 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ прибула до Регенсбургу (Німеччина) для участь у проєкті “Міні-Регенсбург”. Незважаючи на втому діти виявили бажання поплисти на кораблику по річці Дунай і відвідати Вальхалу – пантеон або в перекладі «Зала мертвих». Величний пантеон вразив учнів своїми масштабами і красою. Усі із задоволенням підіймалися сходами, яких нарахували більш 300. Також відбулися перші кроки комунікації: знайомство дітей,  замовлення води та здійснення дрібних покупок німецькою мовою.

Напередодні першого дня, запланованої програми відвідування Міні-Регенсбургу, учасники оформили паспорти громадян міста професій, вклеїли фото та заповнили анкету для реєстрації жителів міста. Кожна дитина заздалегідь продумала, ким би хотіла попрацювати.

Спочатку для одеських учнів провели екскурсією по всьому міні-місту, а далі поставили у загальну чергу разом з іншими чекати на реєстрацію, так як навіть гості або представники влади, згідно з правилом рівноправ’я мають вистояти чергу.

Отримавши реєстрацію всі побігли до біржи праці, так як відвідуючих до 1000 в день, а роботу потрібно шукати, якщо хочеш заробити гроші. За роботу, тривалісттю 45-55 хвилин, учасникам у паспорті ставили штампи, а  у банку видавали ігрові гроші, за які можна придбати обід.

Діти отримали перші враження про робочий день, набули навичок заповнення ділових паперів та зробили кроки у міжінтернаціональній комунікації, адже всі посади у місті обіймають діти.

У місті професій можна зіграти у лотерею і випробувати вдачу, попрацювати в редакції газети.

 

Другий день перебування у Регенсбурзі приніс нові враження від роботи і нових друзів з різних країн. Адже діти працювали банкірами, садівниками, прибиральниками, у фотостудії, парку відпочинку, у піцерії тощо. Під час роботи відбувалися зустрічі з дітьми із Франції, Австрії, з українських міст: Києва, Харкова, Сум та Тернополя. Обмінювалися враженнями. Усі діти вже добре орієнтуються у міні-місті та навіть мають свої улюблені місця роботи, де користуються першою “професійною” повагою серед колег.

  

 

 

___________________________

Юні одесити – учасники проєкту “Міні-Регенсбург”

Share this post