Одеські школярі продовжують навчатися діям у надзвичайних ситуаціях

День цивільного захисту та об’єктове тренування було проведено в Суворовському районі.

Показовий День цивільного захисту та об’єктове тренування з евакуації за легендою «Пожежа. Терористичний акт» було проведено в Одеській школі №92.

Представником навчального центру «Sar» для директорів шкіл та вчителів предмету «Захист Вітчизни» Суворовського району було проведено тренінг щодо дій в екстремальній ситуації у разі виникнення терористичного акту за темою «Психологічні аспекти поведінки в надзвичайних та кризових ситуаціях».

Вчителями школи проведені презентаційні уроки, виховні заходи, тренінги за участю психолога відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області, представників Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова, Одеського осередку Національної організації скаутів України, лікаря-педіатра, представника міського проекту з попередження дитячого травматизму «Предупреди», співробітника Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

Після сигналу тривоги «УВАГА ВСІМ!» відповідно до програми проведення Дня цивільного захисту було проведено об’єктове тренування з метою реагування особового складу школи на надзвичайні ситуації шляхом евакуації учасників навчального процесу і працівників галузі з ввідною «Пожежа». Особовий склад школи організовано покинув приміщення і зібрався у безпечному місці – на спортивному майданчику, де відбулась демонстрація  роботи  формувань цивільного захисту.

Вихованці Одеського міського центру військово-патріотичного виховання учнівської молоді «Пост №1» на чолі з директором разом з учнями школи продемонстрували дії у разі виникнення терористичного акту.

За участю Суворовського районного відділу головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Одеській області проведено показові дії рятувальних служб та практичне заняття з ліквідації умовної пожежі.

Вихованці гуртка «Соціально-рольове моделювання» Одеського центру дитячої та юнацької творчості «Самоцвіт», скаути  з учнями продемонстрували дії при виявленні підозрілого предмету.

Наприкінці об’єктового тренування було підведено підсумки показового Дня  цивільного захисту.

Share this post