Міський етап XIIІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка: підсумки

Департамент освіти та науки Одеської міської ради інформує

Підведено підсумки ІІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році.

Конкурс проводиться з метою виховання в учасників почуття гордості за свій український народ, його духовні цінності, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Тарас Шевченко,  проведений ІІ (міський) етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів у форматі онлайн з використанням дистанційних технологій та дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні, запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 за зональним принципом у районах міста.

У ІІ (міському) етапі Конкурсу взяли участь 564 учні 5-11 класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. Конкурсанти працювали за завданнями, підготовленими Комунальним закладом вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та виявили ґрунтовні знання з шевченкознавства та індивідуальний творчий підхід.

На підставі рішення фахового журі ІІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році визначені переможці, які  нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Дякуємо учням за активну участь у конкурсі, педагогам за допомогу та підготовку!

Зі списком переможців можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти і науки Одеської міської ради від 21.11.2022 року № 285 “Про підсумки проведення ІІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році”.

_________________________

Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 18.10.2022 № 1/12288-22 «Про проведення ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 571, листа Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації «Про організацію та проведення І-ІІІ (ІІ) етапів ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році» від 01 листопада 2022 № 89/ОД, наказу Департаменту освіти і науки Одеської міської ради від 09.11.2022 року № 264 «Про проведення ІІ (міського) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2022/2023 навчальному році».

Share this post