Міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер»: анонс

В Одесі стартував конкурс малюнку серед дітей та учнівської молоді

Протягом вересня – жовтня 2022 року Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проводиться міський конкурс малюнку «Як я розумію ґендер» серед учнів та вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста.

Мета конкурсу:  удосконалення організації та змісту освітнього процесу на засадах ґендерної рівності та поваги до прав і свобод осіб кожної статі; формування у підростаючого покоління активної громадської позиції та підвищення обізнаності дітей та учнівської молоді з питання ґендерної рівності; розвиток творчого потенціалу дітей та учнівської молоді, виявлення та підтримка талановитих дітей.

Для участі у конкурсі заклади освіти міста надають до 3-х кращих малюнків від кожної вікової категорії (І категорія – від 9 до 13 років; ІІ категорія –від 14 до 17 років).

Звертаємо вашу увагу, що до 20 жовтня 2022 року відповідно до Положення кращі малюнки надаються до відділу позашкільної освіти та виховної роботи Департаментом освіти та науки Одеської міської ради

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

**************************

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради  від 14.09.2022  №191 “Про проведення міського конкурсу малюнку «Як я розумію ґендер» 

Share this post