«Місто дитячих мрій»: підсумки конкурсу

Підведено підсумки міського конкурсу малюнку «Місто дитячих мрій»

З метою розвитку творчих здібностей і талантів дітей, популяризації образотворчого мистецтва, пошуку і підтримки юних талантів, а також залучення учнівської молоді до кращих традицій національної культури в рамках проведення міського фестивалю-конкурсу «Зоряна юність» та з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей Департаментом освіти та науки Одеської міської ради проведений міський конкурс творчості серед вихованців закладів освіти м. Одеси «Місто дитячих мрій».

У Конкурсі взяли участь 202 учні та вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси. У своїх роботах юні художники зобразили свої бажання та мрії, показали фантазію та талант.  були визначені переможці Конкурсу, які набрали найбільшу кількість балів у кожній віковій категорії.

За результатами оцінювання журі визначені переможці Конкурсу, які нагороджені дипломами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, а учасники Конкурсу – грамотами Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Зі списком переможців міського конкурсу малюнку «Місто дитячих мрій» можна ознайомитися у наказі Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 29.05.2023 №74 “Про підсумки проведення міського конкурсу малюнку “Місто дитячих мрій”.

Share this post