Міжнародний діалог. Молодь, культура та інтеграція – з містом-побратимом Регенсбург

Онлайн-обговорення.

04 червня 2021 року Одеса взяла участь у черговому онлайн-заході «Міжнародний діалог. Молодь, культура та інтеграція» з містом-побратимом Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина),  який пройшов у рамках «Тижня стійкості в Регензбурзі» для працівників галузі «Освіта» з питань інклюзії.

Зустріч організована департаментами освіти та науки,  міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради, за ініціативою муніципалітету міста-побратима Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина).

Модератором від німецької сторони був пан Франк Рейнел, співробітник з питань інклюзії м. Регенсбург. У заході взяли участь представники  різних країн світу: Німеччини, Італії, Уганди, України  тощо.

Від одеської сторони учасниками виступили Ірина Алєксєєнко, директорка Комунальної установи “Одеський інклюзивно-ресурсний центр №3” та Лариса Григор’єва, директорка Одеської спеціальної  школи № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, які представили свій досвід роботи з дітьми з особливими потребами та презентували відеоролики про заклади освіти.

Комунальна установа “Одеський інклюзивно-ресурсний центр №3”

Ірина Алєксєєнко зазначила, що основні завдання центру –  психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, проведення комплексної оцінки розвитку дитини та проведення корекційно-розвиткових занять.

Кабінети КУ “Одеського інклюзивно-ресурсного центру №3”  оснащені сучасним обладнанням для проведення цікавих практичних занять.

Одеська спеціальна школа № 75 І-ІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області

Лариса Григор’єва презентувала майстер-класи з картонажно-палітурної справи, роботу в дитячій студії мультиплікації «Світлячок», та заняття учнів з іпотерапії.

Директорка зазначила, що у спеціальному закладі створена студія майстер-класів «Муніципального будинку ремесел» і на безоплатній основі щотижнево проходять майстер-класи, де діти оволодівають додатковими видами роботи декоративно-прикладного спрямування народних промислів людей, які проживають у місті Одесі та в регіоні.

Після перегляду відеороликів у присутніх була можливість обмінятися враженнями від переглянутого та поставити ряд запитань. Під час обговорення панувала дружня, позитивна атмосфера.

Переклад  на німецьку мову здійснювали Тетяна Мартинова та Каріна Бейгельзімер, вчителі німецької мови Одеського НВК №90.

___________________

Корисні посилання:

Онлайн-зустріч з містом-побратимом Регенсбургом

 

Share this post