Студія мультиплікації для дітей з інвалідністю

В Одесі в рамках соціального проєкту проведена презентація студії мультиплікації для дітей з інвалідністю 

04 червня 2021 року на базі Одеської СШ № 75 у рамках реалізації соціального проєкту «Створення студії мультиплікації (анімації) – для реабілітації дітей з інвалідністю» для дітей закладу та їх батьків проведений захід, під час якого відбулася презентація студії мультиплікації «Світлячок» та майстер-клас «Створення мультфільму «Безпечне літо» за участю членів Парламенту старшокласників м. Одеси. Завдяки створеному проєкту під керівництвом педагога закладу та фахівців-мультиплікаторів Одеської кіностудії діти мають можливість створювати мультиплікаційні ролики.

У подальшому на базі закладу планується розвиток пісочної та пластикової анімації.
Метою проєкту є соціалізація, реабілітація та адаптація дітей з інвалідністю через залучення їх до занять в студії.
Мультиплікація (анімація) як засіб реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з особливими потребами це новий і сучасний метод реабілітації, який дає можливість залучити до творчості дітей, привертаючи увагу громадськості до проблем людей з інвалідністю. Цінність мультиплікації (анімації) як засіб реабілітації для дітей та дорослих з інвалідністю полягає в її відкритості для багатьох видів діяльності, можливості об’єднання фахівців різного профілю, а саме: психологів, педагогів, музичних працівників, вчителів малювання, фотографів, працівників інших студій анімації та ін.

Проєкт «Створення студії мультипликації (анімації) – для реабілітації дітей з інвалідністю» реалізований у рамках «Громадського бюджету -2020»


Виконавець проєкту: ТОВ “Торгова фірма”ТіД”; ЮО ГО “Інститут охорони здоров’я та соціального захисту інвалідів”; ФОП Бадрутдінова М. І.
Бюджет проєкту: 472, 657 тис.грн.
Реалізація: Обладнання поставлено в Одеську СШ № 75 (вул. Садова,4). Проведено навчання дітей та їх батьків щодо техніки мультиплікації. На даний час триває створення творчих груп за віковими та показниками інвалідності та залучення до роботи фахівців відповідного профілю (психологів, фотографів, працівників інших студій анімації, музичних працівників, вчителів малювання).

Share this post