Міжнародний конкурс «World Scholar’s Cup»

 На базі Одеського НВК “Гімназія № 2” відбувся регіональний тур міжнародного інтелектуального конкурсу

18 – 19 вересня  2021 року на базі Одеського НВК “Гімназія № 2” пройшов регіональний тур міжнародного інтелектуального конкурсу «World Scholars Cup» для учнів закладів освіти м. Одеси.

Мета програми – розвиток навичок ХХІ століття: відповідальності, співробітництва у команді, критичного та креативного мислення.

Змагання пройшли за безпосередньої участі представників оргкомітету міжнародного конкурсу WORLD SCHOLAR’S CUP (США):  Даніеля Бердичевського, автора та організатора змагань  та Роберта Брауна, працівника оргкомітету змагань . Офіційний протокол та сценарій заходу розроблено оргкомітетом WSC.

У заході взяли участь 81 учень навчальних закладів міста Одеси: ОНВК «Гімназія № 2», «Фонтанський», Гімназій № № 1, 4, 5, ліцею Рішельєвського, «Чорноморський», СШ №№ № 35, 17, № 50, 121. Проведення регіонального туру інтелектуальних змагань з англійської мови та загальної ерудиції передбачало написання тестів, есе, проведення презентацій та дебатів, а також талант-шоу. Учні відшліфовували практичні навички володіння англійською мовою,  уміння презентувати та доводити свою думку, спілкуватися та домовлятися у команді. Учні змагалися в особистому  заліку та у командах у двох вікових категоріях: молодші та старші.

Конкурс закінчився талан-шоу учасників, які презентували свої  уміння у різноманітних сферах: музиці, танцях, малюванні, спорті. Найкращі команди та учасники нагороджені кубками, сертифікатами.

Слід зазначити, що особлива нагорода – це кубок Айзека Азімова за найбільш нестандартні, творчі відповіді.

Захід отримав багато позитивних відгуків від учасників – колег – вчителів та учнів, підвищив мотивацію учнів у вивченні англійської мови. 

Share this post