«Моя сила – це «Я!»: захід з психології та самодопомоги для учнів

У рамках загальноміського проєкту «Сильні разом!»

16 червня 2023 у рамках загальноміського проєкту психологічної підтримки учасників освітнього процесу «Сильні разом!» відбувся захід з психології та самодопомоги під назвою «Моя сила – це «Я!».

У проведенні івенту взяли  участь учні 4-5 класів закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Одеси.

Спікерами заходу виступили керівники проєкту «Сильні разом» психологи комунальної установи «Одеський центр професійного розвитку педагогічних працівників»,  практичний психолог Одеської ЗОШ № 27  Оксана Сметанюк.

Метою заняття  було надати дітям інструменти та знання, необхідні для ефективної роботи зі стресом та тривожністю в їх повсякденному житті.

Основні теми, що були розглянуті на заході:

Техніки самодопомоги: діти отримали можливість ознайомитись із різними техніками самодопомоги, які дадуть можливість їм заспокоїтися та зменшити стрес. Це глибоке дихання, фізична активність та творчість, такі як малювання та писання.

Розуміння стресу та тривожності: психологи пояснили дітям, що таке стрес та тривожність, як вони впливають на їх емоційний стан,  як впоратися з ними. Учасники заняття отримали знання про фізичні, емоційні ознаки стресу та способи управління ними.

Заспокоюючі стратегії: були представлені практичні методи, які допомогли дітям заспокоїтися та знизити рівень тривожності.

Захід «Моя сила це – «Я!» став успішною ініціативою, яка надала дітям необхідні знання та інструменти для ефективного управління стресом та тривожністю. Організатори сподіваються, що це заняття покладе основу для подальшої підтримки дітей у їхньому емоційному добробуті та розвитку.

Продовжується реалізація проєкту «Сильні разом!»: реєстрація (червень)

 

 

 

__________________

«Емоційне вигорання батьків. Техніки самодопомоги»: тренінг для батьків

 

Share this post