Одеська школярка посіла ІІІ місце у Міжнародному конкурсі

Про результати ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика традиційно стартує 9 листопада в День української писемності та мови і проходить у чотири етапи: шкільний, районний/міський, обласний, підсумковий. Організатором Конкурсу є Міністерство освіти і науки України та Ліга українських меценатів.

Конкурс проводиться для учнівської та студентської молоді з метою піднесення престижу української мови та її популяризації.

На підставі рішення журі 4-го (підсумкового) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика перемогу отримала Марія Макогонова, учениця 3-го класу Одеської загальноосвітньої школи №92 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, яка посіла ІІІ місце (наказ Міністерства освіти і науки України від 01.04.2019 №419 «Про результати ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика»).


Наказ департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 12.11.2018 № 348 «Про проведення міського етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика в 2018/2019 навчальному році».

Share this post