Одеська ЗОШ № 92 стала переможцем програми “Youth MediaLab”

З-поміж 520 освітніх та позашкільних закладів з усіх регіонів України експерти конкурсної комісії “Youth MediaLab” відібрали 20 фіналістів серед яких Одеська ЗОШ №92

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством інформаційної політики України за підтримки Агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та ГО «Change Communication» започаткували Всеукраїнську програму розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab».

Одеською ЗОШ № 92 було надано до експертної комісії конкурсу відеороботу учениці 10-А класу Наталії Снігур на тему: «Супергерої серед нас». У роботі розкривається екологічний рух учнів школи. Роботу створено під керівництвом вчителя інформатики Степаненко Т.О., вчителя біології та географії Сержанової Н.М. і вчителя біології Асманської Г.С.

За умовами програми Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів Одеської міської
ради Одеської області отримає комплект сучасної медіастудії, що включає монтажний комп’ютер, цифровий фотоапарат з об’єктивом, веб-камеру для трансляцій, набір постійного студійного світла, цифровий диктофон, штатив, студію тканинного фону, Wi-Fi роутер та відповідне програмне забезпечення.

Впродовж 2019/2020 навчального року вчителі пройдуть спеціальне навчання, під час якого їм розкажуть як правильно користуватися обладнанням та для яких завдань його можна використовувати. А здобувачі освіти зможуть створювати якісніші матеріали для своїх редакцій. 

З протоколом засідання відбіркової конкурсної комісії Всеукраїнської програми розвитку шкільних медіа «Youth MediaLab» можна ознайомитися на гугл-сайті проєкту за гиперпосиланням.


Youth MediaLab – соціальна та некомерційна програма розвитку шкільних та молодіжних медіа в Україні.

Share this post