Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту

20 вересня 2019 року в Одеському НВК №4 відбулася прес-конференція у рамках реалізації міжнародного проекту «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу», BSB_257, спільна оперативна програма «Басейн Чорного Моря» 2014-2020.

Основною метою Проекту є всебічне інформування та залучення учнів і вчителів  до заходів з очищення морського середовища Чорного моря, дбайливого ставлення до морського довкілля, безперервна екологічна освіта та активна участь у реалізації проектів міського та міжнародного рівня.

У заході взяли участь: учні та вчителі Одеського НВК №4, представники Одеського державного екологічного університету, координатори міжнародного екологічного проекту та іноземні делегації з Туреччини, Грузії та Болгарії.

Під час заходу було представлено презентацію Eko Manifest  Одеського НВК № 4 «SAVE THE BLACK SEA!», проведено екологічні навчальні семінари для учнів початкової та середньої школи, продемонстровано яскраві виступи представників шкільного клубу «Екологічна варта» та творчих колективів закладу.

Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту  Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту Одеські школярі долучились до міжнародного екологічного проекту

********************************************************************

26 вересня відзначається Всесвітній день моря. Це свято входить до переліку міжнародних днів, що відзначаються під егідою Організації Об’єднаних Націй.

Ідея святкування виникла як реакція на масштабний вилов риби в морях і океанах нашої планети. Бездумні дії людини наносять непоправну шкоду природі і стають причиною зникнення багатьох рідкісних видів риби. Крім того, це призводить до забруднення вод і глобального потепління на планеті.

31 жовтня в світі відзначають Міжнародний день Чорного моря.

Саме в цей день, в 1996 році урядові організації Болгарії, Румунії, Туреччини, Грузії та України підписали Стратегічний план дій з відновлення та захисту Чорного моря.

Необхідність в такому документі виникла у зв’язку з небезпекою руйнування унікальних природних комплексів водної території. Тоді ж було вирішено зробити 31 жовтня Міжнародним днем ​​ Чорного моря.

Проект «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу», BSB_257, спільна оперативна програма «Басейн Чорного Моря» 2014-2020 розрахований на 2 роки і спрямований на скорочення обсягів відходів уздовж Чорноморського узбережжя, включаючи берегову лінію.

Share this post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *