Одеські школярі відвідують місто-побратим Регенсбург

Група учнів Одеських НВК “Гімназія №2”, №90 та спеціалізованої школи №35 у супроводі вчителів німецької мови  братимуть участь у проекті “Міні-Регенсбург”.

За офіційним зверненням  мера міста-побратима Регенсбург (Федеративна Республіка Німеччина) пані Гертруди Мальц-Шварцфишер  у період з 08 по 16 серпня 2019 року у місті Регенсбург буде реалізований міжнародний проект «Міні-Регенсбург», метою якого  є розвиток комунікаційних навичок у дітей, ознайомлення молоді з функціонуванням соціуму та різними професіями.

До участі у проекті були запрошені одеські школярі віком від 10 до 12 років.

Проект «Міні-Регенсбург» представляє собою імітацію життєдіяльності міста, в якому дітям дозволено робити самостійно майже все те, що в основному роблять дорослі, наприклад, шукають роботу в бюро з працевлаштування, пробують себе у різних професіях, займаються банківською справою та інше.

До того ж діти відвідують з екскурсією німецькі міста Монхен, Нюрнберг, а під час повернення до дому також ознайомляться з пам’ятками старовинного чеського міста Праги.

Для презентації у Регенсбурзі рідного міста юні одесити під керівництвом дорослих приготували відеоролик на німецькій мові.

Share this post