Одеських школярів запрошують долучитися до програми «Science Teens Platform»

Про це повідомило Міністерство освіти і науки України

Школярі 13-17 років мають можливість долучитися до безкоштовної програми з популяризації науки «Science Teens Platform».

Це вільне науково-освітнє середовище для підлітків, де вони можуть спілкуватися з українськими вченими, розвивати критичне мислення, а також створювати наукоємні стартапи і проєкти.

На учасників чекають лекції та воркшопи за 3-ма напрямами:

Космос. Підлітки зможуть відстежити формування Всесвіту від Великого вибуху до наших днів, відвідати справжню астрономічну обсерваторію, поспілкуватися із вченими-астрономами. А також дізнатися про майбутнє космічного туризму і можливо навіть підготуватися до польотів за межі Землі.

Людина. На лекціях цього напряму йтиметься про те, як влаштований наш організм, чому ми сміємося або плачемо, якими були наші найближчі предки та яка інформація записана у наших генах.

Природа. Учасники побачать, як формувалась наша планета упродовж мільйонів років, зможуть віднайти зв’язки між різноманіттям флори і фауни, розробити ідеї для того, щоб зупинити кліматичні зміни.

Зазначимо, що участь у програмі безкоштовна, за попередньою реєстрацією. Записатись можна за посиланням: http://inscience.io/teens-platform/.

Лист із підтвердженням та докладною інформацією надійде на електронну скриньку протягом двох днів. З усіх питань щодо програми звертайтеся на пошту [email protected].

Проєкт співфінансується урядами Чехії, Угорщини, Польщі та Словаччини через Вишеградські гранти Міжнародного Вишеградського фонду.

Share this post