ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ КУ “ОІРЦ №9”

Департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує  конкурс

Департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує  конкурс  на посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9» (КУ «ОІРЦ № 9»).

Повне найменування: Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9»

Юридична адреса КУ «ОІРЦ № 9»: 65080, Україна, вул. Махачкалинська, буд. 6 (тимчасово працює за адресою: вул. Махачкалинська, буд. 7, у приміщенні Одеської ЗОШ №17)

Найменування посади: директор КУ «ОІРЦ №9»

 Умови оплати праці:

посадовий оклад – 6889 грн.; на оплату праці директора КУ «Одеський ІРЦ №9» розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор КУ «Одеський ІРЦ №9» призначається за конкурсом на посаду строком на три роки. Права, обов’язки і відповідальність директора КУ «Одеський ІРЦ №9», умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

  • вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • стаж роботи за фахом не менше 3-х років;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

 Перелік документів:

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Конкурс складається з двох етапів:

  • кваліфікаційний іспит 26 січня 2022 року о 15.00 у Департаменті освіти та науки Одеської міської ради за адресою: вул. Канатна, 134, 5 поверх, актова зала;
  • співбесіда (орієнтовно) 28 січня 2022 року  о 15.00 (Одеська міська рада, Думська площа, 1).

Кваліфікаційний іспит для директора КУ «ОІРЦ № 9»  проводиться за напрямами:

  • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
  • знання основ спеціальної педагогіки;
  • знання основ управління діяльністю інклюзивно-ресурсного центру.

         Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, вищезазначеними вище.  Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

Документи подаються до 25 січня 2022 року з 14.00  до 16.00  за адресою:  вул. Канатна, 134, відділ  організаційно-правової та кадрової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, 1 поверх, каб. 109,  тел. (048) 776-01-43  або  (048)776-11-01. Відповідальна особа: Вєлєв Вадим, начальник відділу.

____________________

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 28.12.2021  №441  “Про оголошення проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи “Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9”

Розпорядження Одеського міського голови від 20.12.2018 №1114 «Про створення конкурсної комісії з відбору на посаду директора комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр»

Рішення Одеської міської ради № 71-VIII від 03.02.2021 р. “Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9» та затвердження її статуту” 

Рішення Одеської міської ради від 31.10.2018 № 3899-VIІ “Про затвердження Положень про проведення конкурсу на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи “Одеський інклюзивно-ресурсний центр”.

Перелік питань для проведення кваліфікаційного  іспиту кандидатів на посаду директора КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр»

Перелік вимог, відповідно до яких проводиться співбесіда з кандидатами  на посаду директора КУ «Одеський інклюзивно-ресурсний центр»

Share this post