ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСУ: КУ «ОІРЦ №9»

Департамент освіти та науки Одеської міської ради оголошує проведення конкурсу на посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9»

Повне найменування: Комунальна установа «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9»

Юридична адреса КУ «ОІРЦ № 9»: 65080, Україна, Одеська область, місто  Одеса, вул. Махачкалинська, буд. 6 (тимчасово працює за адресою вул. Марсельська, 6, у приміщені Одеської ЗОШ №12)

Найменування посади: директор КУ «ОІРЦ № 9»

 Умови оплати праці:

         Посадовий оклад – 6889 грн.; на оплату праці директора КУ «ОІРЦ № 9» розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.   Директор КУ «ОІРЦ № 9» призначається Одеським міським головою за конкурсом на посаду строком на шість років. Права, обов’язки і відповідальність директора КУ «ОІРЦ № 9» та інші умови найму визначаються строковим договором (контрактом).

 Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  • громадянство України,
  • володіння державною мовою;
  • вища освіта не нижче ступеня освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”);
  • стаж роботи за фахом не менше 5-ти років;
  • організаторські здібності;
  • фізичний і психічний стан осіб не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів:

         Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

 Конкурс складається з наступних етапів (за окремим графіком):

  •  09 листопада 2022 року конкурсна комісія перевіряє подані претендентом документи на відповідність установленим законодавством вимогам, приймає рішення про допущення/недопущення до участі у конкурсі претендентів. Перелік претендентів, яких допущено до участі у конкурсному відборі, оприлюднюється на вебсайті Департаменту;
  •  11 листопада 2022 року проводиться складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.

         Форми та критерії  оцінювання  перевірки знання  законодавства України у сфері освіти під час проведення  конкурсу на посаду  директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради, затверджені наказом Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від 12 жовтня 2022 року №222.

Документи подаються до 08 листопада  2022 року з 13.00  до 15.00  за адресою:  вул. Канатна, 134, відділ  організаційно-правової та кадрової роботи Департаменту освіти та науки Одеської міської ради, 1 поверх, каб. 109,  тел. (048) 776 01 43  або  (048)776 11 01. Відповідальна особа: Вєлєв Вадим, начальник відділу.

Нормативні документи:

Наказ Департаменту освіти та науки Одеської міської ради від  17 жовтня 2022 року   № 226   “Про оголошення проведення конкурсу  на  посаду директора Комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр №9»

Рішення Одеської міської ради  № 996-VIІI від 28.09.2022 р. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Одеської міської ради” 

Рішення Одеської міської ради № 71-VIII від 03.02.2021 р. “Про створення комунальної установи «Одеський інклюзивно-ресурсний центр № 9» та затвердження її статуту” 

Share this post