Освітяни Одеси – учасники заходу «Освітні діалоги. Профільна освіта: практика, досвід, перспективи»

Київ та Одеса обмінюються інноваційними освітніми та управлінськими технологіями

Упродовж 7-9 лютого 2024 року освітяни Одеси за запрошенням Асоціації керівників шкіл України долучилися до заходу «Освітні діалоги. Профільна освіта: практика, досвід, перспективи», який проходив у м. Києві.

Одесу представили 30 керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси на чолі з директоркою Департаменту освіти та науки Одеської міської ради Оленою Буйневич.

Під час семінарів були проведені спільні освітньо-управлінські діалоги  щодо розроблення і застосування інноваційних управлінських моделей і технологій в умовах воєнного стану, впровадження Нової української школи, реалізації концепції профільної освіти у старшій школі та інших актуальних питань, обміну кращим досвідом, розширення ефективних форм і методів партнерства.

Учасники зустрічі ділилися родзинками та новаціями своїх закладів освіти, а це – профільність у старшій школі, вивчення різних іноземних мов, інклюзивна освіта, екоплатформа, аерокосмічна освіта. Керівників закладів освіти Києва та Одеси турбують спільні питання: підбір кадрів, фінансування, моделювання освітнього процесу, психологічна підтримка здобувачів освіти і колег.

Такі зустрічі дають поштовх до нових ідей, планів, адже партнерські взаємовідносини між закладами освіти дають змогу формувати і підтримувати сучасне освітнє середовище, залучають додаткові інтелектуальні та організаційні ресурси.

Спільнодія освітян із різних куточків нашої країни дозволяє обмінюватись кращими практиками, залучати більше ресурсів та експертів задля покращення системи. 

Зустріч відбулась у межах проєктів «Державно-громадська партнерська взаємодія в управлінні трансформаційними процесами в закладах освіти в умовах воєнного стану» та «Освітні діалоги».
Співпраця освітян Одеси з освітянами Києва та інших регіонів є продовженням роботи у межах діалогу Асоціації міст України з питань освіти.

Share this post