Парламент старшокласників м.Одеси – учасники гри «Створюй коло безпеки» 

Члени Парламенту старшокласників м. Одеси взяли участь в картковій грі «Створюй коло безпеки» 

03 березня 2021 року для членів Парламенту старшокласників м. Одеси інспекторами управління патрульної поліції в Одеській області проведена карткова гра «Створюй коло безпеки», яка формує логічне мислення, а також систему уявлень щодо явищ насильства, форм та методів його попередження і подолання.
Мета заходу – підвищення рівня обізнаності дітей та учнівської молоді щодо вчинення домашнього насильства, булінгу та жорстокого поводження в підлітковому середовищі.
Гра містить в собі п’ять кіл, а саме: «Загальні поняття про насильство», «Дитина і булінг», «Дитина і насильство в мережі – Інтернет», «Дитина і домашнє насильство», «Дитина і незнайомці».
У формі дружньої бесіди та гри учасники заходу поспілкувались про види, причини й різноманітні наслідки насильства, а також розглянули можливості припинення і запобігання цього злочину. Патрульні закликали дітей в жодному разі не приховувати факти насилля і при будь-яких його проявах звертатись у правоохоронні органи.
Наприкінці зустрічі поліцейські пообіцяли якнайчастіше проводити зустрічі в такому цікавому форматі.


 

Додатково повідомляємо, що на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської міської ради є розділи, які вам будуть корисні: Виховна робота та «IKT (інформаційно-комунікаційні технології)», де  розміщена інформація для підвищення рівня обізнаності вчителів, учнів та їх батьків щодо створення безпечного освітнього середовища в інтернеті, формування навичок цифрової грамотності та поведінки у Всесвітній мережі «Інтернет».

Share this post