До Дня безпечного Інтернету

В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету 

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. 

З метою підвищення рівня знань щодо використання сучасних Інтернет-ресурсів департамент освіти та науки Одеської міської ради рекомендує провести  заходи до Дня безпечного Інтернету для учасників освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти м. Одеси,  запропонувати  одеським школярам обговорення актуальних питань «пасток» Інтернету, безпечного вебсерфінгу, кіберзлочинності, анонімності користувачів і захисту авторських прав у мережі Інтернет, організувати конкурси, диспути, круглі столи, бесіди тощо. Запросити до  участі у заході працівників IT-компаній, представників закладів вищої освіти та державних служб.

У разі запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 пропонуємо розглянути можливість проведення онлайн заходів, присвячених до Дня безпечного Інтернету.

Тренінги, позакласні програми, ігри, уроки в Інтернеті та в режимі офлайн, настільні ігри, створення газет учнями широко проводились у минулому році. Для того, щоб дізнатися, як День безпечного Інтернету відзначався у закладах освіти у 2020 році перейдіть за посиланням:

Місячник безпечного Інтернету 2020День Безпечного Інтернету 2020

Місячник безпечного Інтернету 2020В одеських школах пройдуть заходи до Дня безпечного Інтернету;

Місячник безпечного Інтернету 2020Разом до найкращого Інтернету; 

Місячник безпечного Інтернету 2020Місячник безпечного Інтернету; 

Місячник безпечного Інтернету 2020До Дня безпечного Інтернету

Місячник безпечного Інтернету 2020#STOP_SEXтинг та урок для підлітків: «Інтимні селфі в Інтернеті — жарт чи небезпечний ризик?».

Ознайомитись із електронними інструктивно-методичними рекомендаціями щодо проведення Дня безпечного Інтернету у закладах освіти можна на вебсайті департаменту освіти та науки Одеської ради у розділі “IKT (інформаційно-комунікаційні технології)”.

Корисну інформацію за даною тематикою можна знайти  на вебсайті Міністерства освіти і науки України у розділі «Безпека дітей в Інтернеті».


День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

 

 

 

Share this post