Педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури

На базі Одеської ЗОШ №26 пройшов семінар “Активізація методичної діяльності вчителів історії, української мови та літератури через залучення до проведення інтегрованих уроків»

Учасники семінару – вчителі історії, української мови та літератури закладів загальної середньої освіти м.Одеси. Метою  цього заходу було підвищення професійної майстерності через поглиблення знань і вмінь  з питань використання технології інтегрованого навчання як ефективної діяльності з формування предметних та життєвих компетентностей на уроках історії та української мови  і  літератури.

Відкрила семінар заступник директора з навчально-виховної роботи Одеської ЗОШ № 26 Наталя Герасімчук, яка ознайомила з планом роботи семінару, провела віртуальне знайомство з навчальним закладом «Екскурс в минуле. Наше сьогодення».

Емоційне налаштування учасників заходу почалося з вправи «Оплески» та визначення професійної компетентності з теми «Технологія інтегрованого навчання»: на «сходинках знань, умінь та навичок» учителі ділилися своїми думками, відповідаючи на запитання, чим для них є інтегроване навчання. Методисти Одеського методичного центру освітніх ініціатив Тетяна Волковська та Ольга Амеліна представили теоретичний блок «Інтегроване навчання: теорія та практика».

Педагогічні зустрічі пройшли у форматі методичної майстерні «Ми робимо це так…», де вчителі суспільно-гуманітарного циклу Одеської ЗОШ №26 поділилися  досвідом роботи з теми «Інтегроване навчання як засіб формування інтегративного мислення учнів»  та запросили до професійної  майстерні «Виготовлення лепбука  «Слово о полку Ігоревім – перлина українського ліро-епосу». Вчителі Ольга Чебан та Оксана Савіна О.О. поділилися своїми методичними знахідками щодо розвитку в учнів інтегративного мислення, однією з основних характеристик якого є системність, властива тільки для творчого рівня знань.

Педагогічні зустрічі пройшли у творчій та дружній атмосфері.

Педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури Педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури Педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури Педагогічні зустрічі вчителів історії, української мови та літератури

Share this post