Профільні міністри України відвідали заклад освіти

9 вересня 2021 року, у рамках офіційного візиту в Одесу, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко і Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет

взяли участь у регіональному форумі «Реформа системи шкільного харчування». У форумі взяли участь більше 700 учасників з п’яти областей України.

Також київські гості відвідали нещодавно побудований Комунальний заклад позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація». Своїми враженнями від відвідування Палацу творчості поділився Сергій Шкарлет, зазначивши, що такий досвід необхідно демонструвати на всю Україну.

Відеозапис

********************************************************************

Нагадаємо, що урочиста подія – відкриття новозбудованого закладу відбулося 1 вересня за адресою: вул. Космонавта Комарова, 8 (біля Одеської загальноосвітньої школи № 33).

У новому Комунальному закладі позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація»  облаштовані сцена і зал для глядачів на 230 місць, обладнані навчальні кабінети з різних напрямків позашкільної освіти: 5 хореографічних залів, кабінети для занять вокальним, театральним мистецтвом і творчістю, моделюванням одягу і декоративно-ужитковим мистецтвом, обладнані студія звукозапису, науково-технічний і комп’ютерний класи.

Під час будівництва Палацу були максимально враховані потреби людей з інвалідністю та маломобільних груп, приміщення обладнане двома ліфтами.

Установа працюватиме 7 днів на тиждень, з 9:00 до 21:00.

 

Share this post