Підготовка до 2018/2019 н.р.: Малиновський район

У закладах освіти Малиновського району м. Одеси провели огляд готовності до нового навчального року.

Відповідно до наказу департаменту освіти та науки Одеської міської ради від  23.07.2018 № 228 з 13 серпня по 17 серпня 2018 року в закладах освіти Малиновського району м. Одеси провели огляд готовності до нового навчального року. Члени робочої групи здійснювали огляд санітарного, матеріально-технічного стану 29 закладів загальної середньої освіти та 1 закладу позашкільної освіти. До складу групи увійшли представники департаменту освіти та науки Одеської міської ради,  комунальної установи «Центр фінансування та господарської діяльності установ і закладів системи освіти Малиновського району, міської профспілки «Освітянин Одеси» та інших служб контролю.

Установи освіти району вирішували два питання: виконання приписів ГСЧС та підготовка приміщень для учнів 1-х класів з урахуванням вимог Нової української школи (створення умов для організації освітнього простору). Це і відповідні меблі, комп’ютерна техніка, облаштування зон відпочинку, реалізації творчих здібностей учнів, ігрові зони, класні бібліотеки і живі куточки.

У 2018 році за рахунок бюджетного фінансування в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Малиновського району були проведені різні ремонтні роботи: встановлення системи пожежної сигналізації, заміна віконних блоків на енергозберігаючі, заміна дверей, капітальний і поточний ремонт дахів і фасадів, навчальних кабінетів і вестибюлів, системи опалення.

Крім того, придбано необхідне технологічне обладнання, комп’ютерна техніка, будівельні матеріали, протигази, миючі та дезінфікуючі засоби.

Share this post